Přikrývka klasik-výběr rozměrů – 200 x 240cm

Přikrývka KLASIK se vyznačuje lehkostí a dokonalou přilnavostí k tělu. Dokonale splyne s tvarem Vašeho těla. Přikrývka je... více informací »
Přikrývka klasik-výběr rozměrů - 200
Značka: MAT
2 029 Kč
Ověřit dostupnost »
Přikrývka KLASIK se vyznačuje lehkostí a dokonalou přilnavostí k tělu. Dokonale splyne s tvarem Vašeho těla. Přikrývka je...

Přikrývka KLASIK se vyznačuje lehkostí a dokonalou přilnavostí k tělu. Dokonale splyne s tvarem Vašeho těla. Přikrývka je tvořena dvěma vrstvami tepelného rouna, mezi kterými je vzduchová mezera. Toto provedení zajistí vysokou vzdušnost, hřejivost a přilnavost přikrývek. KLASIK PRO DVA je přikrývka určená pro pár, který chce mít společnou peřinu.
Praní do 60°C.

Rozměry přikrývky jsou: 200x240cm

 

Potahová látka: směsová tkanina – bavlna/PES, bílá
Termovýplň – přikrývka: Hollow-Fill vlákno s tvarovou pamětí, gramáž 2×200 g/m2
Termovýplň – polštář: Hollow-Fill vlákno s tvarovou pamětí, gramáž 1200 g/m2
Celková hmotnost: 2300 g
Hřejivost: střední Tento akční produkt Přikrývka klasik-výběr rozměrů – 200 x 240cm můžete pořídit bezprostředně tady na našem webu zařazený v kategorii peřiny a přikrývky s dutým vláknem! Nyní koupíte parádní výrobky z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. Výrobce MAT vám nabízí top sortiment. za super peníze! Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další produkty od výrobce MAT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Přikrývka klasik-výběr rozměrů - 200 MAT jednoduše můžete sehnat právě dnes opravdu výhodně. Právě nyní za 2 029 Kč.