Přistýlka s úložným prostorem 90x190cm nebula – černá/šedá

Ve slevě tento kus Přistýlka s úložným prostorem 90x190cm nebula - CLK pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce ve výhodné akci. Výhodně za skvělou cenu 5 987 Kč.
Přistýlka s úložným prostorem
Značka: CLK
5 987 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Do velkého úložného prostoru uschováte pohodlně ložní soupravu, deky, povlečení i polštáře. Hodilo by se vám spíše lůžko navíc pro občasného hosta? Žádný problém, stačí dokoupit matraci v rozměrech 90x190cm a krásná přistýlka je na světě. Ale to ještě není vše, co dokáže tato zásuvka pod postel nabídnout.

 

Kromě velkého úložného prostoru zde najdeme také odkládací plochu spolu se dvěma čalouněnými poduškami, kde si například pohodlně opřete loket při čtení knihy nebo je můžete použít jako stupínek při nastupování do hlavní postele. Pod tímto odkládacím prostorem nalezneme ještě tři menší otevřené police, kam si uschováte cvičící pomůcky, knihy nebo přezůvky, a prostor kolem postele bude vždy působit čistě a uklizeně. Přistýlka s úložnám prostorem Nebula je vyrobená z kvalitního lamina v černé barvě v kombinaci s šedým dekorem imitující kámen.

 

Umístit ji můžete pod všechny modely postelí Nebula. Pokud bude pod některou z dětských postelí Nebula I nebo Nebula II, bude permanentně viditelná odkládací část. Bude-li umístěná pod některou ze studentských postelí Nebula I nebo Nebula II, zanoří se pod ni celá. Plynulý pohyb zajišťují plastová kolečka ve spodní části. Přistýlku je možno umístit pod jakoukoli postel z levé i pravé strany, podle toho, jak vám umístění postele v prostoru dovolí, či jak se vám to prostě bude víc líbit. 

 

Rozměry přistýlky s úložným prostorem Nebula jsou 194x121x26cm (š, h, v), ložná plocha je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.