Přistýlka s úložným prostorem sirius 90x190cm

Výjimečný výrobek Přistýlka s úložným prostorem sirius CLK máte možnost najít tady nyní za skvělou cenu. Nyní pořídíte za 5 357 Kč.
Přistýlka s úložným prostorem sirius
Značka: CLK
5 357 Dostupnost: SKLADEM 6 302 Kč Sleva -14%
Do obchodu »

Popis produktu

Do velkého úložného prostoru uschováte pohodlně ložní soupravu, deky, povlečení i polštáře. Hodilo by se vám spíše lůžko navíc pro občasného hosta? Žádný problém, stačí dokoupit matraci v rozměrech 90x190cm a krásná přistýlka je na světě. Ale to ještě není vše, co dokáže tato zásuvka pod postel nabídnout.

 

Kromě velkého úložného prostoru zde najdeme také odkládací plochu spolu se dvěma čalouněnými poduškami, kde si například pohodlně opřete loket při čtení knihy nebo je můžete použít jako stupínek při nastupování do hlavní postele. Pod tímto odkládacím prostorem nalezneme ještě tři menší otevřené police, kam si uschováte cvičící pomůcky, knihy nebo přezůvky, a prostor kolem postele bude vždy působit čistě a uklizeně. Přistýlka s úložným prostorem Sirius je vyrobená z kvalitního lamina v dekoru černý dub v kombinaci s dekorem dub zlatý. Pokud ji umístíte pod dětskou postel Sirius (100x200cm), bude permanentně viditelná odkládací část. Bude-li umístěná pod studentskou postelí Sirius (120×200), zanoří se pod ni celá. Plynulý pohyb zajišťují plastová kolečka ve spodní části. Přistýlku je možno umístit pod postel z levé i pravé strany, podle toho, jak vám umístění postele v prostoru dovolí, či jak se vám to prostě bude víc líbit. 

 

Rozměry přistýlky s úložným prostorem Sirius jsou 194x121x26cm (š, h, v), ložná plocha je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.