Prosklená vitrína henry ii – dub bílý/dub šedý

Tento vynikající výrobek Prosklená vitrína henry ii - dub FI je k sehnání tady teď právě pořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 6 829 Kč.
Prosklená vitrína henry ii
Značka: FI
6 829 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Zástupcem tohoto stylu je vitrína Henry. Na vitríně je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem.

 

Vitrínu zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov. Úložný prostor tvoří dvoje dvířka a policový prostor. Horní dvířka jsou částečně skleněná a po jejich otevření najdete police, z nichž jedna je skleněná. Za spodními dvířky se nachází další police. K prosklené polici lze dokoupit LED osvětlení. Do samostatného policového prostoru můžete vystavit suvenýry, cenné kousky a dekorace, které chcete mít na očích. Uzavřené prostory uchrání věci před nánosem prachu. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami.

 

Dvířka lze namontovat na levou i pravou stranu. Rozměry prosklené vitríny Henry II jsou 99,5×36,5x195cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží vitrínu Henry.