Psací sekretář z masivu albi 116 – hnědá

Hodně oblíbený kus Psací sekretář z masivu albi SZE jde pořídit v naší aktuální nabídce se slevou. Teď v akci 19 568 Kč.
Psací sekretář z masivu albi
Značka: SZE
19 568 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Sekretář z poctivého borovicového dřeva se hodí především do obývacího pokoje či kanceláře. Povrch sekretáře je upraven kartáčováním v odstínu P037. Kartáčování je výhradně ruční postup – exkluzivní ruční výroba, při které je povrch dřeva lehce kartáčován, výsledkem je hladký a velmi příjemný povrch. Kartáčovaný povrch je ve skutečnosti složitý postup, který zahrnuje 7 různých kroků. Aplikací tohoto typu povrchové úpravy je nábytek současně chráněn lakováním, ale také je zvýrazněna kresba dřeva mořením a přidáním speciální patiny.

 

Masivní sekretář obsahuje úložný prostor za dvířky a ve 2 vetších a 6 menších zásuvkách. Uvnitř se nachází 1 vnitří police. Při využití plochy pro psaní jednoduše vysunete opory schované po bocích a pracovní plochu vyklopíte, tím se odkryje i úložný prostor s menšími zásuvkami.

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry sekretáře Albi 116 jsou 106x109x49cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.