Psací sekretář z masivu nobel 120 – béžová

Hodně žádaný výrobek Psací sekretář z masivu SZE snadno můžete najít právě teď téměř zdarma. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 13 477 Kč.
Psací sekretář z masivu
Značka: SZE
13 477 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Sekretář z poctivého borovicového dřeva se hodí především do obývacího pokoje či kanceláře. Povrch sekretáře je opatřen barevným nátěrem odstínu P024. Díky použité špičkové technologii jsou povrchy lakovány dvakrát, takže budou lesklé, hladké a jemné a stále je velmi diskrétně vidět podstata dřeva pod. Při nátěru je užito ekologických barev na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Masivní sekretář obsahuje úložný prostor v 5 zásuvkách a jedné přihrádce. Při využití plochy pro psaní jednoduše vysunete opory schované po bocích a pracovní plochu vyklopíte, tím se odkryje i úložný prostor s menšími zásuvkami.

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry sekretáře Nobel 120 jsou 65x110x45cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

 

Z důvodů výroby masivního nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.