Psací stůl brody – dub zlatý/bílá

Tento velmi oblíbený výrobek Psací stůl brody - dub LB pohodlně nakoupíte bezpečně online za báječnou cenu. Akční cena již od 5 332 Kč.
Psací stůl brody -
Značka: LB
5 332 Dostupnost: SKLADEM 5 924 Kč Sleva -9%
Do obchodu »

Popis produktu

Na pracovní desku psacího stolu Brody pohodlně umístíte vše, co potřebujete pro práci na projektech a dalších úkolech. Místo na něm najdou knihy, učebnice, dokumenty, psací potřeby i notebook. V zadní části pracovní desky se nachází sklopná dvířka, po jejichž vyklopení objevíte prostor rozdělený na tři části pomocí příček. Jeho využití si umíme představit na uložení psacích a kreslících potřeb či jiného příslušenství. Pod horní deskou najdete praktickou polici, do které můžete umístit další věci. Prostor mezi horní deskou a policí pod ní je vysoký 10cm.

 

Stůl je také vybaven třemi zásuvkami na kuličkových pojezdech, které můžete při montáži dle vašich preferencí umístit na levou nebo pravou stranu. Dekor dubu zlatého v kombinaci s bílou barvou je lehce kombinovatelný s ostatním nábytkem. Stůl najde využití jak v kanceláři, tak v dětském a studentském pokoji. Psací stůl je vyroben z lamina, které je dobře odolné proti mechanickému poškození a krátkodobé vlhkosti. Jeho předností je také snadná údržba, jelikož jej stačí přetřít vlhčeným hadříkem. Rozměry psacího stolu Brody jsou 120x62x75cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brody najdete níže v souvisejících produktech.