Psací stůl delbert 13 – borovice/tmavě šedá

Psací stůl či PC stůl Delbert 13 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentské pokoje jak pro... více informací »
Psací stůl delbert 13
Značka: MB
4 620 Kč6 160 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Psací stůl či PC stůl Delbert 13 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentské pokoje jak pro...

Psací stůl či PC stůl Delbert 13 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta psacího stolu je v kombinaci barev bělená borovice/šedá. Tento psací stůl není možné poskládat v obrácené variantě, tzn., že šuplíky jsou vždy na levé straně.

 

PC stůl Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. 

 

Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná.

 

Pozn. Psací stůl Delbert nemá zadní plochu ve stejné úpravě jako přední části, proto není vhodný pro umístění do prostoru. Tento designový produkt Psací stůl delbert 13 – borovice/tmavě jde pořídit již dnes u nás v populární kategorii studentské psací stoly. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více kousků od značky MB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Psací stůl delbert 13 - borovice/tmavě MB pohodlně seženete momentálně v naši nabídce za super peníze. Aktuálně stojí u nás 4 620 Kč.