moderni-kuchyne-nabytek.cz

Psací stůl s nástavcem betty – bílá/šedá

Tento akční a ve slevě výrobek Psací stůl s nástavcem betty CLK snadno seženete v aktuální nabídce za skvělou cenu. Teď v akci 6 583 Kč.
Psací stůl s nástavcem
Do obchodu »
Značka: CLK
6 583 6 929 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Psací stůl Betty poskytuje dostatečně velkou pracovní plochu, na kterou bez problému odložíte všechny potřeby. Úložný prostor najdete ve dvou zásuvkách, jedněch dvířkách a polici na zadní desce stolu. Za dvířky se nachází jedna police. Stůl je doplněn o nástavec, který rozšiřuje jeho úložné a odkládací prostory. Součástí stolu jsou i háčky, na které je možné zavěsit batoh nebo tašku. Hačky najdete na obou stranách stolu. Stůl je také vybaven průchodkou na kabeláž.

 

Design stolu se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě s jemnými šedými detaily je stůl lehce kombinovatelný a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Stůl působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Psací stůl Betty je vyroben z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry psacího stolu s nástavcem Betty jsou 120x52x177cm (š, h, v). Šedé detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.