Psací stůl snow

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Psací stůl Snow... více informací »
Psací stůl snow
Značka: FO
5 864 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Psací stůl Snow...

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Psací stůl Snow je vyrobený z lamina v dekoru C50 – korpus: Bílý Uni mat, přední strana: Bílý mat. Pojezdy šuplíku jsou velmi kvalitní s brzdným systémem. Součástí pc stolu je šuplík, pod kterým je malá skříňka. 

 

Sestava se vyznačuje moderním vzhledem s čistými liniemi, který podtrhují podélné kovové úchytky. Jednotlivé části sestavy najdete níže v souvisejících produktech. Zboží se dodává v demontovaném stavu. Unikátní a oblíbený produkt Psací stůl snow dostanete teď tady u nás zařazený v kategorii uncategorized! Nyní můžete získat další zboží z této populární sekce za výhodné peníze. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na více skvělých kousků od výrobce FO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FO dlouhodobě dodává prvotřídní produkty.!

Neodolatelný produkt Psací stůl snow FO pohodlně seženete tady v bezva akci. Nyní za akční cenu 5 864 Kč.