Psací stůl tom – atlantic/bílý/grafit

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studetnské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program,... více informací »
Psací stůl tom -
Značka: MB
4 302 Kč5 735 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studetnské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program,...

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studetnské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nábytek Tom je vyroben z kvalitního lamina v barvě atlantic/bílý/grafit a má osobitý design. Psací stůl Tom je rovný, má skříňku, šuplíky a úzký regál.

 

O kolekci Tom můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police. Nábytek se dodává v demontu.

 

Pozn. Psací stůl Tom nemá zadní plochu ve stejné úpravě jako přední části, proto není vhodný pro umístění do prostoru.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tom a jejich rozměry. 
Unikátní produkt jde sehnat přímo tady na našich stránkách v sekci uncategorized! Pořiďte si ještě ostatní výrobky ve zmiňované kategorii snadno online! V očích zákazníků populární výrobce MB nabízí špičkové zboží za mimořádně nízkou cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další zboží od výrobce MB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Psací stůl tom - MB jde koupit právě extra výhodně! Nyní nakoupíte za 4 302 Kč.