Regál moli 7 – bílý lux/tyrkys

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat... více informací »
Regál moli 7 -
Značka: MB
3 628 Kč4 837 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat...

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Regál Moli je nízký, policový, se dvěma šuplíky a malými dvířky. 

 

V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Tento regál dodáváme pouze se skříňkou na pravé straně, nelze ho zrcadlově obrátit – viz.obrázek. Tento velmi oblíbený výrobek Regál moli 7 – bílý je dostupný ještě tady u nás ve známé kategorii uncategorized! Získejte ostatní produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! Přední výrobce MB dodává vysoce kvalitní zboží.! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další skvělé zboží od výrobce MB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kousek Regál moli 7 - MB můžete pořídit právě za výborné peníze! Levně za 3 628 Kč.