Regál tom 5 – grafit/enigma

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program,... více informací »
Regál tom 5 -
Značka: MB
4 264 Kč5 686 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program,...

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nábytek Tom je vyroben z kvalitního lamina v barvě grafit/enigma a má osobitý design. Regál Tom má dvířka, která z části překrývají police a dva šuplíky. O kolekci Tom můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police. Nábytek se dodává v demontu.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tom a jejich rozměry.  Výjimečný produkt můžete dostat v pohodě na našich stránkách umístěný v sekci knihovny! Pořiďte si parádní zboží z této oblíbené kategorie za super peníze. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele MB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kousek Regál tom 5 - MB je k dostání tady teď právě výhodně. Nyní můžete mít za 4 264 Kč.