Rohová šatní skříň delbert 2 – borovice/tmavě šedá

Šatní skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Rohová šatní skříň delbert 2 -
Značka: MB
8 726 Kč11 635 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Šatní skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro...

Šatní skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. 

 

Skříň Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Nabízená varianta postele je v kombinaci barev bělená borovice/šedá. Vnitřní uspořádání skříně: větší část skříně je vybavena horní policí a dvěma šatními tyčemi, vpravo jsou umístěny čtyři vložené police. Tuto skříň není možné poskládat v obrácené variantě, tzn., že police jsou vždy vpravo – viz. obrázek.

 

Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná.
Ve slevě produkt Rohová šatní skříň delbert 2 – borovice/tmavě šedá můžete koupit právě zde tady na webu v oblíbené sekci rohové šatní skříně. Nyní najdete zlevněné výrobky ve zmíněné sekci na pár kliknutí.

Kvalitní a oblíbený kousek Rohová šatní skříň delbert MB pořídíte online pořád výhodně! V akci za cenu 8 726 Kč.