Rohová šatní skříň groen – jasan/antracit

Unikátní produkt Rohová šatní skříň groen - DOL je k dostání zde extra se slevou! Cena od 4 620 Kč.
Rohová šatní skříň groen -
Značka: DOL
4 620 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Rohová šatní skříň skvěle vyplní často nevyužitý roh pokoje a překvapí vás tím, kolik místa na uložení oblečení dokáže nabídnout. Vnitřní uspořádání skříně je plně dané, vzhledem k předvrtaným otvorům pro spojovací materiál, ale dvířka si můžete namontovat pro otvírání vlevo i vpravo podle potřeby. V horní části skříně tedy naleznete jednu velkou polici přes celou plochu úložného prostoru.

 

Levou část skříně využijete naplno díky poměrně dlouhé šatní tyči. Její délka 70cm pohodlně pojme spoustu šatních ramínek s oblečením vašich dětí. Pravá část nabídne tři úzké poličky na skládané prádlo, které jsou skvělé tím, že jejich šířka 21 cm přispívá k lepší organizaci prádla. Hromádky s oblečením nebudou přepadávat přes sebe, jako tomu bývá u širokých polic. Děti se díky tomu naučí velmi rychle skládat prádlo a udržovat pořádek bude hračka.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru tmavý jasan coimbra v kombinaci s antracitovou barvou. Síla lamina je 16mm. Úchytka v barevném provedení černá/zelená je plastová. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry rohové šatní skříně Groen jsou 75x187x75cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Groen naleznete v souvisejících produktech níže.