Rohová šatní skříň rea venezia 5 – bílá

Rohová šatní skříň REA Venezia 5, vyrobená z lamina v elegantní bílé barvě, vám díky širokým policím a šatníkové tyči... více informací »
Rohová šatní skříň rea venezia
Značka: DRE
11 248 Kč
Ověřit dostupnost »
Rohová šatní skříň REA Venezia 5, vyrobená z lamina v elegantní bílé barvě, vám díky širokým policím a šatníkové tyči...

Rohová šatní skříň REA Venezia 5, vyrobená z lamina v elegantní bílé barvě, vám díky širokým policím a šatníkové tyči nabídne hromadu místa pro váš široký sortiment oděvů, a zároveň poslouží jako úložný prostor pro věci, jež již dlouho hledají to správné místo. Pro vaši úplnou spokojenost je možné dokoupit vnitřní police s podpěrkami, jež naleznete v souvisejících produktuech níže. Rozměry skříně jsou 210x111x111 cm (v, š, h). Obdobné skříně naleznete v oddělení rohové šatní skříně.

 

Program Rea nabízí hned několik variant skříní, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.

Vysoce kvalitní produkt Rohová šatní skříň rea venezia DRE jednoduše naleznete u nás právě opravdu levně! Výhodně teď u nás za 11 248 Kč.