Rohová šatní skříň rea venezia 5 – graphite

Rohová šatní skříň REA Venezia 5, vyrobená z lamina v elegantním odstínu graphite, vám díky širokým policím a šatníkové... více informací »
Rohová šatní skříň rea venezia 5
Značka: DRE
11 248 Kč
Ověřit dostupnost »
Rohová šatní skříň REA Venezia 5, vyrobená z lamina v elegantním odstínu graphite, vám díky širokým policím a šatníkové...

Rohová šatní skříň REA Venezia 5, vyrobená z lamina v elegantním odstínu graphite, vám díky širokým policím a šatníkové tyči nabídne hromadu místa pro váš široký sortiment oděvů, a zároveň poslouží jako úložný prostor pro věci, jež již dlouho hledají to správné místo. Pro vaši úplnou spokojenost je možné dokoupit vnitřní police s podpěrkami, jež naleznete v souvisejících produktuech níže. Obdobné skříně naleznete v oddělení rohové šatní skříně. Rozměry skříně jsou 210x111x111 cm (v, š, h). Obdobné skříně naleznete v oddělení rohové šatní skříně.

 

Program Rea nabízí hned několik variant skříní, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.

Ve slevě tento výrobek Rohová šatní skříň rea venezia 5 DRE pohodlně pořídíte právě teď u nás za zcela nejnižší cenu! Produkt momentálně prodáváme za 11 248 Kč.