Rostoucí židle s podnoží a šlemi anais – šedá/bílá

Velmi žádaný produkt Rostoucí židle s podnoží Nábytek Harmonia jde nakoupit na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Za bezkonkureční cenu 3 550 Kč.
Rostoucí židle s podnoží a
3 550 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Každý rodič chce pro svou ratolest to nejlepší a výjimkou není ani sezení u stolu. Všechny dovednosti jako psaní, kreslení, i učení velmi ovlivňuje správné vybavení pracovního koutku. Právě proto věnujte pozornost výběru pohodlné židle. ANAIS je ergonomické křeslo, které si zamiluje každé dítě. Jde o otočnou rostoucí židli, která se přizpůsobí každému žákovi či studentovi.

 

Židle vyniká multifunkčností, pohodlností a moderním designem. Věk dítěte při tomto křesle vůbec nerozhoduje. Ptáte se proč? Anais má totiž funkci nastavitelné výšky sedu, a navíc i nastavitelnou hloubku sedu. Roste tedy spolu s dítětem, což je zárukou toho, že křeslo nebudete muset měnit několik let. Pro bezpečnost a jako opora pro unavené ruce jsou zde opěrky rukou, které disponují funkcí sklápění. Když je sklopíte dozadu, židli klidně zasunete pod stůl.

 

Pro menší děti je zde podnož na nohy, která je výškově nastavitelná, a dokonce i odnímatelná. Pokud ji tedy nebudete potřebovat, jednoduše ji složíte a uschováte. Speciálně navržená opěrka na záda má dokonalou vychytávku, kterou jsou šle. Tyto šle zajišťují nejen bezpečnost, ale i správné držení těla, které je třeba při hrách či školních povinnostech dodržovat už od malíčku. Šle můžete kdykoliv z křesla složit. Kromě toho, že křeslo přispívá ke správnému tvarování páteře dítěte, snižuje zatížení a únavu během učení nebo malování.

 

Stabilitu křeslu dodává pěticípá růžice zakončená pogumovanými kolečky, které jsou vhodné na dřevěné, ale i plovoucí podlahy. Kolečka mají speciální bezpečnostní pojistku (brzdu), která zabraňuje tomu, aby se křeslo posouvalo po podlaze. Když dítě v křesle sedí, kolečka jsou zajištěny. Dítě se svévolně nedokáže odsunout od stolu. Barevné provedení šedá/bílá zapadne do každé dívčí nebo chlapecké pokoje. ANAIS není jen židle, je to ergonomický společník pro děti všech věkových kategorií. Všechna tato opatření a funkce zajistí vašemu dítěti dokonalý a zdravý start do učení a získávání dalších vědomostí. Nosnost židle je 90kg.

 

Nastavitelná výška sedu: 47-60cm
Šířka sedu: 45cm
Opěrka zad (š, v)): 40x39cm
Se sklopenými opěrkami křeslo zasunete pod stůl
Podnož na nohy s nastavitelnou výškou
Podnož je odnímatelná

Šle zvyšují bezpečnost během sezení, pomáhají ke správnému držení těla, jsou snímatelné
Kolečka vhodné na dřevěné i plovoucí podlahy mají bezpečnostní pojistku (brzda)
Když dítě sedí v křesle, kolečka jsou zajištěny, s křeslem se nedá hýbat
 

Rozměry kancelářské židle Anais jsou 58×83-89-102x55cm (š, v, h)