Rozkládací jídelní stůl abuela – dub artisan/šedá

Nejprodávanější kousek Rozkládací jídelní stůl abuela - dub FI snadno získáte zrovna ve výhodné akci! Právě lze objednat jen za 6 615 Kč.
Rozkládací jídelní stůl abuela - dub
Značka: FI
6 615 Dostupnost: SKLADEM 8 820 Kč Sleva -25%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

Rozkládací jídelní stůl nabízí velkou jídelní plochu, která se však dá snadno ještě rozšířit v případě velkých návštěv či rodiny. V přihrádce pod jídelní tabulí se ukrývá deska, která se umístí do středu stolu poté co budou obě poloviny stolu vysunuty směrem ven. Po vložení tohoto kusu jej snadno zajistíme pojistkami vespod desky stolu. Centrální bytelná noha stolu je praktická především z hlediska stolovacího konfortu, už vám nebude překážet noha na kraji stolu.

 

Rozměry jídelního stolu Abuela jsou 160x76x91,5cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.