Samolepicí obrázky hello kitty

Samolepicí dekorace na zeď. Balení obsahuje 54 ks nálepek. Obrázky lze opakovaně nalepovat, jsou určeny pro hladké plochy (stěny,... více informací »
Samolepicí obrázky hello kitty
Samolepicí dekorace na zeď. Balení obsahuje 54 ks nálepek. Obrázky lze opakovaně nalepovat, jsou určeny pro hladké plochy (stěny,...

Samolepicí dekorace na zeď. Balení obsahuje 54 ks nálepek. Obrázky lze opakovaně nalepovat, jsou určeny pro hladké plochy (stěny, dveře, skříně).

Výška: 46 cm
Šířka: 100 cm 
Ve slevě tento výrobek získáte bezstarostně tady u nás zařazený v sekci dekorace do dětských pokojů! Najděte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Nábytek Harmonia pro vás vyrábí kvalitní produkty.. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento vynikající výrobek Samolepicí obrázky hello kitty Nábytek Harmonia máte možnost nakoupit zrovna dnes za super cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 440 Kč.