Šatní skříň 2d s posuvnými dveřmi pluto – šedá

Oblíbený výrobek Šatní skříň 2d s posuvnými dveřmi pluto CLK snadno můžete pořídit zde za outletovou cenu. Aktuálně v akci od 22 804 Kč.
Šatní skříň 2d s posuvnými dveřmi pluto
Značka: CLK
22 804 Dostupnost: SKLADEM 24 004 Kč Sleva -4%
Do obchodu »

Popis produktu

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Dvoudveřová šatní skříň s posuvnými dveřmi kopíruje minimalistický design kolekce a výbornou funkčnost. K dispozici je objemný úložný prostor s praktickým členěním v pravém a levém sektoru. Veškeré potřeby teenagera pokryjí dvě šatní tyče, dva vnitřní šuplíky s nosností 15 kg a osm přihrádek různých velikostí. K odvětrávání skříně slouží dvě ventilační kapsle na zadní desce. Komfortní posuv dveří je zajištěn díky kvalitnímu kování. Součástí balení je fixační lanko pro přichycení skříně ke stěně.

 

 

Rozměry šatní skříně 2D s posuvnými dveřmi Pluto jsou 163x214x63,5cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.