Šatní skříň 3d se zrcadlem susy – bílá/růžová

Velmi žádaný kus Šatní skříň 3d se zrcadlem susy CLK můžete nakoupit v aktuální nabídce za outletovou cenu. Zrovna teď v akci za 13 386 Kč.
Šatní skříň 3d se zrcadlem susy
Značka: CLK
13 386 Dostupnost: SKLADEM 14 091 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Vzhled jak pro princeznu, vnitřní prostory jak pro královnu. To je okouzlující šatní skříň Susy, která potěší srdíčko každé malé slečny. Ozdobou v pokoji se stane díky dokonalé kombinaci bílé a růžové barvy, navíc je design příjemně obohacený atraktivními vzory kolem zrcadla. Perfektně ladí i kovové nožky v růžové barvě a plastové úchytky na postranních dvířkách a šuplíku.

 

 

Skříň je řešená jako třídveřová, přičemž prostřední dvířka pokrývá zrcadlo. Jakmile se tedy vaše malá princezna vyparádí, hned se s nenapodobitelným dětským úsměvem podívá na to, jak jí to sluší. Pod zrcadlovými dvířky se nachází ještě šuplík s rozděleným vnitřním prostorem. Velkoryse pojatý je interiér skříně, kde se najde místo na veškeré oblečení, obuv i doplňky. Dole jsou kromě šuplíku dvě přihrádky, v levé části je k dispozici šatní tyč s velkým prostorem a horní přihrádka, v užší pravé části jsou umístěny čtyři police a dva šuplíky. Pečlivý systém nadchne a bude učit dívku harmonickému pořádku a organizovanosti.

 

 

Zajímavost šatní skříně Susy dotváří kvalitní provedení. Zpomalovací panty u dvířek zajišťují pomalé zavírání a omezují riziko sevření prstů, ventilační kapsle zase umožňují větrání vnitřního prostoru. Výrobním materiálem skříně je lamino. Produkt je opatřen součástkami k připevnění na stěnu, jejichž použití eliminuje riziko převrácení.

 

 

Rozměry šatní skříně 3D se zrcadlem Susy jsou 132x201x53cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.