Šatní skříň delbert 3 – borovice/tmavě šedá

Šatní skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentské pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Šatní skříň delbert 3
Značka: MB
5 637 Kč7 516 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Šatní skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentské pokoje jak pro holky, tak pro...

Šatní skříň Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta skříně je v odstínu bělená borovice/šedá. Vnitřní uspořádání skříně: police v horní části a pod ní šatní tyč. Součástí šatní skříně Delbert je také spodní šuplík na uložení drobných oděvů nebo doplňků.

 

Skříň Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná.
Vysoce kvalitní kousek Šatní skříň delbert 3 – borovice/tmavě šedá můžete pořídit také tady a teď na našem webu zařazený v sekci dvoudveřové skříně! Vyhledejte si vyjímečné produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu.

Povedený kus Šatní skříň delbert 3 MB máte možnost dostat zde napořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 5 637 Kč.