Šatní skříň express – dub sonoma/bílý – q89f

Moderní dvoudvéřová šatní skříň Express se hodí takřka do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitního lamina a vyrábí se... více informací »
Šatní skříň express -
Značka: FO
8 748 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní dvoudvéřová šatní skříň Express se hodí takřka do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitního lamina a vyrábí se...

Moderní dvoudvéřová šatní skříň Express se hodí takřka do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitního lamina a vyrábí se v různých barevných odstínech. Disponuje posuvnými dveřmi, díky nímž ušetříte místo a můžete ji umístit i do menších prostorů.  Dostatečný úložný prostor je členěn na policovou část a šatní část s tyčí, takže vaše oděvy mají dostatečný prostor na jejich uložení. Skříně dodáváme v demontovaném stavu.

  Tento kvalitní a žádaný produkt Šatní skříň express – dub sonoma/bílý – q89f získáte rovněž tady na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně. Mrkněte na ostatní produkty z této známé kategorie za super cenu.

Tento nejprodávanější kousek Šatní skříň express - dub sonoma/bílý - FO je k získání tady za nejnižší cenu! Nabídky od 8 748 Kč.