Šatní skříň forrest 2d – ořech tmavý/dub milano

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů a také  ložnic - sestava Forrest. Jde o variabilní... více informací »
Šatní skříň forrest 2d -
Značka: BF
8 030 Kč
Ověřit dostupnost »
Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů a také  ložnic - sestava Forrest. Jde o variabilní...

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů a také  ložnic – sestava Forrest. Jde o variabilní program, který nabízí různé typy komod, stolků, skříní, polic, postelí a dalších prvků, které můžete jednotlivě vybírat podle vašich představ a potřeb. Nábytek je vyroben z lamina v kombinaci barev ořech tmavý/dub milano. Program Forrest  nabízí dva typy rtv stolků. Šatní skříň Forrest 2D je uvnitř vybavena tyčí na šaty a šuplíky.

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete další prvky programu Forrest.

 
Hodně žádaný kus máte možnost sehnat právě tady na stránkách v populární kategorii dvoudveřové skříně! Vyhledejte si zcela nové produkty z naší sekce za extra cenu!

Akční a ve slevě kousek Šatní skříň forrest 2d - ořech tmavý/dub BF jde pořídit na našich stránkách teď výhodně. Levně za cenu 8 030 Kč.