Šatní skříň forrest 3d – ořech tmavý/dub milano

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů a také  ložnic - sestava Forrest. Jde o variabilní... více informací »
Šatní skříň forrest 3d - ořech tmavý/dub
Značka: BF
13 137 Kč
Ověřit dostupnost »
Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů a také  ložnic - sestava Forrest. Jde o variabilní...

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů a také  ložnic – sestava Forrest. Jde o variabilní program, který nabízí různé typy komod, stolků, skříní, polic, postelí a dalších prvků, které můžete jednotlivě vybírat podle vašich představ a potřeb. Nábytek je vyroben z lamina v kombinaci barev ořech tmavý/dub milano. Program Forrest  nabízí dva typy rtv stolků. Šatní skříň Forrest 3D je uvnitř vybavena z 1/3 policemi a 2/3 tyčí na šaty, horní policí a šuplíky.

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete další prvky programu Forrest.
Nový kousek Šatní skříň forrest 3d – ořech tmavý/dub jde nakoupit právě tady u nás umístěný v sekci třídveřové skříně! Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více kousků od značky BF. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel BF pro vás připravuje kvalitní výrobky. za báječnou cenu!

Tento designový produkt Šatní skříň forrest 3d - ořech tmavý/dub BF pohodlně seženete zde teď právě za příznivou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 13 137 Kč.