Šatní skříň lionel 4d – dub sonoma truflový/bílý lesk

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic - kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina... více informací »
Šatní skříň lionel 4d
Značka: BF
19 094 Kč
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic - kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina...

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic – kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina (korpusy)/MDF desky(čílka), v barvě dub sonoma truflový/bílý lesk. Program Lionel je variabilní, tzn. díly lze jednotlivě objednávat a můžete tak poskládat sestavu podle vašich představ. Systém Lionel nabízí komody, vitríny, stolky, skříně, postele a další prvky, kterými můžete vybavit domácnost. U vitrín a skříní je možné dokoupit osvětlení. Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly sestavy Lionel a jejich rozměry. Na fotografiích shlédnete možné varianty programu Lionel. Tlumiče dvířek a šuplíků jsou součástí jednotlivých dílů. Šatní skříň je 4 dvéřová, uvnitř je z 1/2 vybavena policemi, a 2/2 má horní polici s tyčí na šaty. Součástí skříně je zrcadlo.

  Unikátní a žádaný výrobek můžete koupit bez problémů tady na stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Mrkněte na akční produkty z této sekce za nejlepší ceny! Tento výrobce BF dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment. za dobré ceny!

Neodolatelný výrobek Šatní skříň lionel 4d - dub sonoma BF jednoduše můžete získat u nás nyní za výhodné peníze! Teď za akční cenu 19 094 Kč.