Šatní skříň rea venezia 3 – bílá

Třídveřová šatní skříň REA Venezia 3, vyrobená z lamina v elegantní bílé barvě, vám díky širokým policím a šatníkové... více informací »
Šatní skříň rea venezia 3 -
Značka: DRE
9 517 Kč
Ověřit dostupnost »
Třídveřová šatní skříň REA Venezia 3, vyrobená z lamina v elegantní bílé barvě, vám díky širokým policím a šatníkové...

Třídveřová šatní skříň REA Venezia 3, vyrobená z lamina v elegantní bílé barvě, vám díky širokým policím a šatníkové tyči nabídne hromadu místa pro váš široký sortiment oděvů, a zároveň poslouží jako úložný prostor pro věci, jež již dlouho hledají to správné místo. Pro vaši úplnou spokojenost je možné dokoupit vnitřní police s podpěrkami, jež naleznete v souvisejících produktuech níže. Šatní skříň můžete využít nejen v ložnici, ale také ve studentském pokoji či v předsíně. Obdobné skříně naleznete v oddělení bíle šatní skříně. Rozměry skříně jsou 210x150x61 cm (v, š, h).

 

Program Rea nabízí hned několik variant skříní, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže. Tento akční a ve slevě produkt můžete dostat jednoduše tu na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie v bezva akci.

Tento exkluzivní kus Šatní skříň rea venezia DRE máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 9 517 Kč.