Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem catalina 220 – dub artisan

Tento exkluzivní produkt Šatní skříň s posuvnými FI snadno můžete sehnat zde nyní za extra cenu. Výhodně za cenu 18 137 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem catalina
Značka: FI
18 137 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Potřebujete zaplnit prostory ložnice nebo předsíně skříní s dostatečným úložným prostorem? Máme pro vás kolekci Catalina, která nabízí jak praktické vnitřní uspořádání, tak možnost volby odstínů a rozměrů. Skříně jsou vyrobené z lamina o tformloušťce 16mm. Nabízená šatní skříň Catalina je zrcadlová, v barvě dubu artisan. Uvnitř je rozdělena na boční policové části a uprostřed jsou dvě tyče na šaty s horními policemi. K šatní skříni doporučujeme zakoupení tlumiče tichého dojezdu, díky kterému je zavírání skříně plynulé. Jedny dveře skříně jsou zrcadlové, druhé dveře v bílém odstínu a jsou členité. Skříň nabízí vše potřebné pro uložení kabátů, bund, košil a drobného oblečení. Pokud by vám nepasoval daný rozměr nebo barva, nabízíme také variantu skříně v šedé a bílé barvě, se zrcadlem a širších rozměrů.

 

Do prostorů ložnice a předsíně jsou skříně s posuvnými dveřmi výbornou volbou a je možné je umístit i do užších prostorů.

 

Rozměry šatní skříně Catalina 220 s posuvnými dveřmi a zrcadlem jsou 217x210x62,5cm (š,v,h) 

 

Veškeré varianty skříní Catalina naleznete níže v souvisejících produktech.