Šatní skříň s posuvnými dveřmi catalina 220 – dub artisan

Kvalitní a oblíbený výrobek Šatní skříň s posuvnými dveřmi FI lze pořídit teď trvale výhodně! Ve skvělé akci za 16 575 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi catalina 220
Značka: FI
16 575 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Potřebujete zaplnit prostory ložnice nebo předsíně skříní s dostatečným úložným prostorem? Máme pro vás kolekci Catalina, která nabízí jak praktické vnitřní uspořádání, tak možnost volby odstínů a rozměrů. Skříně jsou vyrobené z lamina o tloušťce 16mm. Nabízená šatní skříň Catalina je v ostínu dřeva dub artisan. Uvnitř je rozdělena na boční policové části a uprostřed jsou dvě tyče na šaty s horními policemi. K šatní skříni doporučujeme zakoupení tlumiče tichého dojezdu, díky kterým je zavírání skříně plynulé. Skříň nabízí vše potřebné pro uložení kabátů, bund, košil a drobného oblečení. Pokud by vám nepasoval daný rozměr nebo barva, nabízíme také variantu skříně v šedé a bílé barvě, se zrcadlem a širších rozměrů. Veškeré varianty naleznete v souvisejících produktech.

 

Do prostorů ložnice a předsíně jsou skříně s posuvnými dveřmi výbornou volbou a je možné je umístit i do užších prostorů.

 

Rozměry Šatní skříně Catalina 220 jsou 217x210x62,5cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Catalina můžete vidět níže v souvisejících produktech.