Šatní skříň s posuvnými dveřmi sirius – dub černý/dub zlatý

Zcela unikátní kus Šatní skříň s posuvnými dveřmi sirius - dub černý/dub CLK jde sehnat v naší internetové nabídce skutečně výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 14 385 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi sirius -
Značka: CLK
14 385 Dostupnost: SKLADEM 16 923 Kč Sleva -14%
Do obchodu »

Popis produktu

Přestože vám může připadat šatní skříň Sirius s posuvnými dveřmi jako prostorově výraznější prvek pro umístění v místnosti, díky posuvným dveřím vám naopak ještě spoustu místa ušetří. Není totiž vůbec nemožné ji umístit hned za dveře. Ale považte, nebyla by to škoda? Skříň je totiž velice pěkně dekorovaná laserovým vypalováním předních dveří, které na dekoru dub zlatý krásně vyniká. A pokud přihlédneme ke kombinaci s dubem černým, vyjde nám krásná kompozice, kterou si zamiluje každý.

 

Vnitřní prostor skříně je velmi vyváženě dělený. Kromě mnoha prostorných polic najdeme v levé i pravé straně skříně jednu šatní tyč. V levé polovině skříně nalezneme ve spodní části také dvě zásuvky, které jsou opatřeny systémem hladkého dojezdu, stejně jako jsou tímto brzdovým systém obohacené i dveře skříně. Díky kvalitnímu kování, je možné každou ze zásuvek je zatížit až do 30kg.

 

Záda skříně jsou navíc obohacená o větrací otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry šatní skříně s posuvnými dveřmi Sirius jsou 164x206x59cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.