Šatní skříň se zrcadlem 2d orfea – šedá/ořech pacific

Tento velmi žádaný kus Šatní skříň se zrcadlem 2d orfea - šedá/ořech JL najdete tady a teď právě za super peníze! Nyní pořídíte jen za 30 074 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem 2d orfea
Značka: JL
30 074 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

Šatní skříň se zrcadlem 2D Orfea má dvoje posuvné dveře s pomalým dojezdem, které snižují tření, poskytují větší odolnost proti opotřebení a umožňují maximální životnost při každodenním používání. Jedna dvířka jsou v antracitově šedém lakování s dekorem ořechu pacific a druhá jsou kompletně pokryta zrcadlem. Podél nich je integrované chromové madlo, které usnadňuje manipulaci. Za dvířky je úložný prostor rozdělen na 2 části, každá obsahuje 3 police a 1 šatní tyč. V případě zájmu je možné dokoupit další police nebo vestavěné zásuvky, s tímto doplňkovým vybavením je možné upravit si skříň podle svých představ. Skříň má taktéž nastavitelné nožky v případě vyrovnávání na nerovném povrchu.

 

Rozměry šatní skříně 2D Orfea jsou 182x224x61cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Orfea můžete vidět níže v souvisejících produktech