Šatní skřín se zrcadlem rea houston 1 – dub canyon

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje.... více informací »
Šatní skřín se zrcadlem rea houston 1 -
Značka: DRE
16 209 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje....

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. 

Šatní skříň se zrcadlem REA Houston 1 v odstínu dub canyon se skládá z polic, šatní tyče a posuvných dveří vyobrazených na perokresbě. LDTD má tloušťku 16 mm, ABS hrany 0,5 mm. Rozměry této skříně jsou: 200x150x64,5cm (v,š,h.) S možností doobjednání další police. Podobné skříně se zrcadlem i posuvnými dveřmi najdete zde.

Program Rea nabízí spoustu různorodých prvků z programu REA, které najdete v souvisejících produktech níže. Zlevněný produkt Šatní skřín se zrcadlem rea houston 1 – dub canyon můžete koupit nyní tady u nás umístěný v kategorii dvoudveřové skříně! Získejte vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. Populární dodavatel DRE má ve stále nabídkce vynikající výrobky.. To ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od značky DRE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Šatní skřín se zrcadlem rea houston 1 DRE jednoduše najdete právě dnes za extra cenu! Akční cena 16 209 Kč.