Šatní skříň snow – bílý odstín

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je... více informací »
Šatní skříň snow -
Značka: FO
10 427 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je...

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je nabízena v dekoru C50 – korpus: Bílý Uni mat, přední strana: Bílý mat. Sestava se vyznačuje moderním vzhledem s čistými liniemi, který podtrhují podélné kovové úchytky. Sestava je vyrobena z kvalitní LTD desky. Jednotlivé části sestavy najdete níže v souvisejících produktech. Zboží se dodává v demontovaném stavu. Šatní skříň za dveřmi skrývá v horní části polici a pod ní šatní tyč viz obrázek.
Hodně povedený produkt Šatní skříň snow – bílý odstín lze nakoupit lehce tady na webu umístěný v sekci šatní skříně. Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! To však není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od značky FO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Šatní skříň snow - bílý FO snadno naleznete tady a teď výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 10 427 Kč.