Schůdky s úložným prostorem cody – dub světlý

Oblíbený a kvalitní výrobek Schůdky s úložným prostorem cody - dub CLK jednoduše můžete získat tady a teď právě za výprodejovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 4 397 Kč.
Schůdky s úložným prostorem cody
Značka: CLK
4 397 Dostupnost: SKLADEM 4 886 Kč Sleva -10%
Do obchodu »

Popis produktu

K výstupu na horní lůžko patrové postele Cody jsou na výběr dvě možnosti – žebřík a schůdky. Pro děti jsou schůdky z hlediska bezpečnosti vhodnější, jelikož poskytnou širší nášlapnou plochu a pro posílení bezpečnosti jsou vybaveny zábranou z obou stran. Po schůdcích se na horní lůžko dostanou i menší děti, pro které by mohl být výstup po žebříku poměrně namáhavý. Každý schůdek je velmi rafinovaně zhotoven jako úložný prostor o různé hloubce. Pomocí otvorů se otevírají jednotlivá dvířka, a to směrem dolů. Jedná se tedy o úložný prostor s výklopným systémem dvířek. S umístěním schůdků si dopředu nemusíte lámat hlavu. Zda je umístíte na levou či pravou stranu postele můžete rozhodnout doma při montáži.

 

Schůdky jsou zhotoveny v dekoru dubu světlého, který velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky. Schůdky jsou vyrobeny z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry schůdků Cody jsou 40x95x141cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.