Sedací box 2v1 susy – bílá/růžová

Oblíbený a kvalitní produkt Sedací box 2v1 susy CLK jednoduše můžete pořídit u nás nyní skutečně levně. Pouze nyní za 2 489 Kč.
Sedací box 2v1 susy -
Značka: CLK
2 489 Dostupnost: SKLADEM 2 620 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Nábytek z kolekce Susy splní sny malých slečen. Úžasně se u něj propojuje kouzelný vzhled s funkčností a vaše princezna se tak bude cítit opravdu jako v pohádce. Skvěle vymyšlený sedací box 2v1 přináší perfektní řešení jak pro sezení, tak pro ukládání hraček. Navíc jej lze použít i se stolkem, třeba s psacím stolem Susy, ke kterému bude parádně ladit. Sedací box je stylový, elegantní a velmi snadno se díky otvorům v horní části přenáší. Je tvořen v dokonalé kombinaci bílé a růžové barvy, a ještě je design na pravé i levé straně obohacen o krásné vzory.

 

 

Sedací část boxu je polstrovaná, v růžové barvě. Sedák je volně umístěný, takže je možné jej položit i na podlahu, což dítěti nabídne pohodlnou alternativu využití. Odkryje se horní plocha boxu, která se bude dát použít jako stoleček. Vnitřní prostor boxu je vybaven dvěma přihrádkami a slouží k uložení hraček. Všechny stříbřitě růžové okraje, které se objevují na produktu, jsou zaobleny proti nárazům a zraněním a jsou překryty 2mm silnou páskou. Sedací box je vyroben z lamina. Na spodní straně jsou umístěny čtyři podložky proti odírání nábytku a podlahy.

 

 

Rozměry sedacího boxu 2v1 Susy jsou 55x50x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.