Sedací polštář – skandi krémová / šedá / béžová

Relaxační sedací polštář je vhodný pro vaše dítě k odpočinku, relaxaci i hraní. Využití polštáře je mnohostranné a... více informací »
Sedací polštář - skandi
Značka: DMS
833 Kč1 190 Kč Sleva -30%
Ověřit dostupnost »
Relaxační sedací polštář je vhodný pro vaše dítě k odpočinku, relaxaci i hraní. Využití polštáře je mnohostranné a...

Relaxační sedací polštář je vhodný pro vaše dítě k odpočinku, relaxaci i hraní. Využití polštáře je mnohostranné a slouží také k bazální stimulaci. Děti mohou sedací polštář používat také jako křesílko, sedačku. Polštář má dva potahy se zipy, vnější můžete sundat a prát (30°C). Vnější potah polštáře je vyroben ze 100% bavlny, je kvalitní, pevný s vysokou gramáží (275g/m2) a díky broušenému povrchu je velmi příjemný na dotek. Vnitřek polštáře tvoří potahová textilie (70% bavlna a 30% polyester) s gramáží 210g/m2. Samotnou výplň tvoří polystyrenové kuličky čistě bílé barvy, nejsou nikterak chemicky upravované a tedy jsou zdravotně nezávadné. Lze je jednoduše uzavřít tak, aby se mohly volně přelévat a tedy tvarovat, jak vy zrovna potřebujete.

 

Polštáře jiných tvarů a barev najdete níže v souvisejících produktech. Unikátní a oblíbený kousek Sedací polštář – skandi krémová / šedá / béžová máte možnost najít pohodlně tady na webu zařazený v rubrice dětské sedací vaky a pytle. Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu.

Tento kvalitní a žádaný kus Sedací polštář - skandi DMS lze sehnat aktuálně na webu výhodně. Ceny od 833 Kč.