Sendvičová matrace proma – 2 tuhosti – pěnová

Matrace PROMA je velmi pohodlná sedmizónová matrace s unikátním děrováním jádra. Jádro této matrace tvoří dvě vrstvy HR... více informací »
Sendvičová matrace proma - 2 tuhosti -
Matrace PROMA je velmi pohodlná sedmizónová matrace s unikátním děrováním jádra. Jádro této matrace tvoří dvě vrstvy HR...

Matrace PROMA je velmi pohodlná sedmizónová matrace s unikátním děrováním jádra. Jádro této matrace tvoří dvě vrstvy HR studené pěny gramáže 43kg s vysokým podílem rostlinného extraktu ze soji. Rostlinný extrakt snižuje spotřebu nerostných surovin a příjemně působí na pokožku uživatele. Lze zvolit měkčí stranu matrace – fialovou nebo tužší – modrou. Ideální do ložnic, kde každý z partnerů si může vybrat tuhost, která mu vyhovuje. Dvojí tuhost také eliminuje možnost špatného výběru matrace. Střed matrace je zpevněn kvalitní PUR pěnou gramáže 35kg s vyšší tuhostí. Jádro matrace je provrtáno skrz všemi materiály. Tím je dosaženo ideální prodyšnosti, která udržuje jádro matrace hygienicky čisté. Hustotou děrování jsou vytvořeny na matraci anatomické zóny. Potah je pratelný při 60C a je zipem dělitelný na dvě poloviny. Matrace je vhodná pro laťový, lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.

 

ventilační otvory zajišťující perfektní cirkulaci vzduchu 
možnost volby měkčí / tužší strany
tuhost: 4 – středně tvrdá

 

MITCH – potah s vysokým obsahem bavlny. Bavlna je příjemná na omak a výborně absorbuje vlhkost. Výška 21 cm.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

 

MATRACE ČESKÉHO VÝROBCE MÁ CERTIFIKACI, KTERÁ ZDŮRAZŇUJE KVALITU JEJÍHO PROVEDENÍ. Často hledaný produkt Sendvičová matrace proma – 2 tuhosti – pěnová získáte snadno tady a teď na našem webu zařazený v sekci matrace dle rozměru! Získejte ještě další produkty z této kategorie za akční cenu!

Oblíbený a akční výrobek Sendvičová matrace proma - Nábytek Harmonia snadno můžete sehnat právě zde extra se slevou. V současnosti za 8 022 Kč.