Šestidveřová skříň tiana-bílá – p62a/pn s rámem

Levný produkt Šestidveřová skříň tiana-bílá - p62a/pn s JL najdete zrovna dneska za rozumné peníze! Výhodně za skvělou cenu 39 142 Kč.
Šestidveřová skříň tiana-bílá - p62a/pn s
Značka: JL
39 142 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky úhledně uspořádané. Můžete jej v místnosti umístit samostatně, avšak pro dokonalé ladění nabízíme i další nábytek ze stejnojmenné kolekce.

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v křišťálově bílé barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem jsou naopak štíhlé kovové úchytky, které podtrhují luxusní vzhled výrobku.

P62A/PN – Skříň obohacená o ozdobný rám – 277x226x60cm (š, v, h), hmotnost 261,18kg

Dvoudveřové části bez zásuvek obsahují vždy tři široké police a jednu širokou šatní tyč. Dvoudveřová část se zásuvkami nabízí kromě dvou zásuvek také jednu polici a jednu šatní tyč.

Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete každou ze skříní ještě více přizpůsobit svým potřebám.

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.