Široká kombinovaná komoda shine – dub šedý/bílá

Tento levný produkt Široká kombinovaná komoda shine - dub FI máte možnost najít v aktuální nabídce za výhodné peníze. Cena od 4 884 Kč.
Široká kombinovaná komoda shine -
Značka: FI
4 884 Dostupnost: SKLADEM 6 512 Kč Sleva -25%
Do obchodu »

Popis produktu

Přemýšlíte kam uložit náhradní ložní prádlo, deky a polštáře? Schází vám v ložnici úložný prostor? Řešením by mohla být komoda. A když už vám to prostor dovolí, tak rovnou široká, kombinovaná komoda, která nejen poskytne dostatek úložného místa, ale navíc se stane úžasným dekorativním prvkem, který rozzáří každou ložnici. Široká kombinovaná komoda Shine je vyrobená z lamina v dekoru dub šedý s širším profilem rámu. Čílka komody jsou potom z MDF potažené bílou lakovanou fólií. Zásuvky i dvířka se vám budou pohodlně otvírat díky štíhlým šedým úchytkám v matném provedení.

 

Komoda disponuje celkem třemi rovnocennými zásuvkami, stejně jako třemi dvířky zavěšenými v pantech, které se otvírají a zavírají klasickým způsobem – tahem od sebe, k sobě. Za levými dvířky se ukrývá jedna polička, dělící prostor horizontálně na dvě rovnocenné části. Prostřední a pravá dvířka pak mají úložný prostor společný, taktéž dělený uprostřed jednou policí. Tyto police se rovněž velmi dobře hodí na uložení skládaného oblečení, které se vám třeba už nevejde do skříně nebo jako praktický náhradní úložný prostor pro návštěvu, která u vás může strávit hned několik dní. Na horní odkládací plochu si můžete vystavit hned několik dekorací, aby byla vaše ložnice ještě útulnější a osobitější.

 

Rozměry široké kombinované komody Shine jsou 133×90,5x35cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Shine naleznete níže v souvisejících produktech.