Široká komoda artis – šedá/ořech pacific

Tento nejprodávanější produkt Široká komoda artis - šedá/ořech JL jednoduše získáte tady teď za příznivou cenu. Nyní můžete mít za 17 384 Kč.
Široká komoda artis - šedá/ořech
Značka: JL
17 384 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kombinace rustikálního designu a moderního nátěru musíte prostě milovat. Snadno zapadne do interiéru v provensálském stylu. Oceníte především jemné přesto rafinované detaily profilovaných lišt. V zajímavosti jim snadno konkurují i elegantní mosazné úchytky. Nábytek lakován matným lakem na vodní bázi, čímž je přívětivý k životnímu prostředí. Díky UV lakování z pohledové strany je povrch 4x odolnější vůči fyzickému opotřebení, něž standartní lakování. Nábytek je opatřen ABS hranami, které plní ochrannou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Pod spodními lištami se skrývají nastavitelné vyrovnávací nožky pro případné nerovnosti na podlaze.

 

 

Komoda Artis je vybavena 3 skříňkami a 1 šuplíkem. Panty i dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovíraní jak zásuvek, tak dvířek. Čela komody jsou vyrobena z vyřezávané MDF desky, lakované v grafitově šedé barvě s matným efektem. Horní deska je taktéž z MDF materiálu a je potažena fólií v dekoru ořechu pacific. Stylově profilované lišty z MDF jsou o tloušťce 2,5cm.

 

 

Rozměry široké komody Artis jsou 167x102x48cm (š,v,h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Artis naleznete níže v souvisejících produktech.