moderni-kuchyne-nabytek.cz

Široká komoda eliot – dub estana/šedá

Akční produkt Široká komoda eliot - MB seženete na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. V současnosti za 4 888 Kč.
Široká komoda eliot -
Do obchodu »
Značka: MB
4 888 5 145 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Dekor dubu estana ve světlém odstínu doplňují módní antracitově šedé dekorační panely, které nadchnou každou návštěvu. Kolekce Eliot nabízí mnoho úložného prostoru, moderní vzhled a kvalitní provedení. Vybavte svůj domov stylovými kousky, které nevyjdou z módy.

 

U této široké komody Eliot jistě oceníte 6 zásuvek (2 z nich se skrývají za dekoračními panely) a police skryté za dvířky. Kromě nich můžete využít i dvou přihrádek. Tmavé úchytky jsou vyrobeny z kovového materiálu a perfektně tak ladí s nábytkem. Dekorační panely jsou zajímavým ozvláštněním, které tomuto kousku dodává pořádný šmrnc.

 

Široká komoda Eliot byla vyrobena z vysoce kvalitního lamina o tloušťce 16mm. Navíc je vybavena ABS hranami, které především plní ochrannou funkci proti vniknutí vlhkosti do dřevotřísky a proti mechanickému poničení nábytku. Zásuvky oplývají schopností plnovýsuvného otevírání a úchytky jsou vyrobeny z kovu.

 

Rozměry široké komody Eliot jsou 155x85x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Eliot naleznete níže v souvisejících produktech.