Široká komoda henry – dub bílý/dub šedý

Tento kvalitní a levný výrobek Široká komoda henry - dub bílý/dub FI jde pořídit v naší aktuální nabídce skutečně levně. Nabídky od 5 562 Kč.
Široká komoda henry -
Značka: FI
5 562 Dostupnost: SKLADEM 7 416 Kč Sleva -25%
Do obchodu »

Popis produktu

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Zástupcem tohoto stylu je komoda Henry. Na komodě je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem.

 

Komodu zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov. Úložný prostor tvoří tři zásuvky a troje dvířka. Za všemi dvířky se nachází jedna police. Komoda najde využití v každé místnosti. Ať už do ní plánujete umístit oblečení, využívat ji jako příborník či prádelník. Komoda je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry široké komody Henry jsou 160×36,5x98cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží komodu Henry.