Široká komoda s prosklením a osvětlením tiana – bílá

Tento diskontní výrobek Široká komoda s prosklením a osvětlením JL naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 12 639 Kč.
Široká komoda s prosklením a
Značka: JL
12 639 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Krásná a prostorná komoda Tiana má veškeré předpoklady k tomu, aby ozdobila váš obývák, popřípadě ložnici nebo předsíň. Hned na první pohled zaujme skleněným detailem na prostředních dvířkách. Dále je luxusní vzhled způsoben vysoce lesklým UV lakem, v tomto případě v odstínu křišťálově bílé barvy, jimž jsou potaženy všechny viditelné strany komody. Předností UV laku je také čtyřnásobná odolnost vůči fyzickému poškození oproti standardní metodě lakování. Moderní design dokreslují stylové, chromové úchytky, které jsou umístěny na všech třech dvířkách. Zažijete také kouzelnou atmosféru, a to díky LED osvětlení 18W u skleněného detailu. Prosklení je tvořené tvrzeným stopsolovým sklem, které se vyznačuje odrazivostí, takže vystavený předmět působivě odhalí při rozsvíceném osvětlení.

 

 

Kromě perfektního designu oceníte i kvalitní vybavení komody. Vyzdvihnout si zaslouží systém soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché zavírání dvířek, a nožky nastavitelné za účelem vyrovnání nerovnosti na podlaze. Pravou i levou část komody pokrývají plná dvířka, za nimi je vnitřní prostor rozdělen policí. Další dvě police se nachází za prostředními dvířky s prosklením, takže celkem je komoda vybavena čtyřmi policemi. Vzhledem k velikosti komody získáte opravdu nadstandardní úložné prostory, ať už na tiskoviny, nebo i ručníky, deky či věci k prostírání. Přední strana komody je vyrobená z MDF desky, jinak korpus tvoří lamino v tloušťkách 25mm a 18mm. Interiér je proveden v bílé barvě.

 

 

Rozměry široké komody s prosklením a osvětlením Tiana jsou 180x85x45cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.