Široká vitrína artis s osvětlením – šedá/ořech pacific

Akční výrobek Široká vitrína artis s osvětlením - šedá/ořech JL máte možnost sehnat v naší nabídce extra se slevou! Akční ceny již od 14 774 Kč.
Široká vitrína artis s osvětlením
Značka: JL
14 774 Dostupnost: SKLADEM 19 698 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Kombinace rustikálního designu a moderního nátěru musíte prostě milovat. Snadno zapadne do interiéru v provensálském stylu. Oceníte především jemné přesto rafinované detaily profilovaných lišt. V zajímavosti jim snadno konkurují i elegantní mosazné úchytky. Nábytek lakován matným lakem na vodní bázi, čímž je přívětivý k životnímu prostředí. Díky UV lakování z pohledové strany je povrch 4x odolnější vůči fyzickému opotřebení, něž standartní lakování. Nábytek je opatřen ABS hranami, které plní ochrannou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Pod spodními lištami se skrývají nastavitelné vyrovnávací nožky pro případné nerovnosti na podlaze.

 

 

Široká vitrína Artis je vybavena 2 skříňkami, 1 otevřeným regálem a 1 zásuvkou. Horní skříňka je krytá dvířky s tvrzeným sklem, vedle ní je otevřený regál se dvěma policemi. Uprostřed skříňky je jedna široká zásuvka, po níž se nachází skříňka se dvěma plnými dvířky. Horní prosklená skříňka je uvnitř osvětlena LED světlem, které je nutno zapojit do zásuvky a je součástí. Uvnitř vitríny se nalézají 2 skleněné police. Panty i dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovíraní dvířek či zásuvky. Čela jsou vyrobena z vyřezávané MDF desky, lakované v grafitově šedé barvě s matným efektem. Horní deska je taktéž z MDF materiálu a je potažena fólií v dekoru ořechu pacific. Stylově profilované lišty z MDF jsou o tloušťce 2,5cm.

 

 

Rozměry široké vitríny Artis jsou 101x200x48cm (š,v,h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Artis naleznete níže v souvisejících produktech.