Školní studentský batoh city of love

Školní studentský batoh City of Love s polstrovanými zády má tři hlavní kapsy. Menší spodní kapsa na přední straně... více informací »
Školní studentský batoh city
Školní studentský batoh City of Love s polstrovanými zády má tři hlavní kapsy. Menší spodní kapsa na přední straně...

Školní studentský batoh City of Love s polstrovanými zády má tři hlavní kapsy. Menší spodní kapsa na přední straně batohu batohu je uvnitř řešena jednoduše, bez dalších kapsiček, uzavíraná zdrhovadlem. Větší kapsa na přední straně batohu má na své zadní straně našitu menší kapsičku pro odkládání studentského indexu, mobilního telefonu, psacích potřeb ard.. Hlavní kapsa je uvnitř rozdělena přepážkou, pro lepší uložení školních pomůcek (sešitů, knih). Na své zadní straně má v horní části našitu kapsičku pro uložení stravenek či peněženky, uzavíranou zdrhovadlem. Hlavní kapsa je uzavírána zdrhovadlem. Na obou stranách studentského batohu jsou dvě volně dostupné menší kapsy k odkládání láhve s pitím, kapesníčků.. Studentský batoh je vybaven vyztuženými zády, pro pohodlné a správné nošení. Dále je vybaven výškově nastavitelnými a polstrovanými řemeny. Dále je vybaven výškově nastavitelnými řemeny, na kterých je našita plastová karabina, která umožňuje pevnější usazení batohu na zádech. Jako hlavní materiál je použit Polyester 600D Ripstop s vodoodpudivou úpravou a při celkových rozměrech 31x45x21 cm a objemu 29 l, váží batoh pouhých 1.25 kg ! Tímto Vám nabízíme moderní studentský batoh s tříletou zárukou !

 

Žádaný produkt Školní studentský batoh city Nábytek Harmonia jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za skvělou cenu. Nyní za 1 319 Kč.