Skříň moli 4 – bílý lux/tyrkys

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat... více informací »
Skříň moli 4 - bílý
Značka: MB
4 118 Kč5 490 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat...

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Dvéřová skříň Moli je policová se třemi šuplíky a malým nádstavcem. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Tuto skříň si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.

 

Při výběru dětského nábytku Moli, zaklikněte požadované barevné provedení : bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Kvalitní a oblíbený produkt Skříň moli 4 – bílý lux/tyrkys jde pořídit také na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně! Nyní najdete nové zboží z této oblíbené sekce v bezva akci! Známý výrobce MB má k dispozici špičkový sortiment . Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele MB. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Skříň moli 4 - bílý MB snadno pořídíte u nás téměř zdarma. Nyní za akční cenu 4 118 Kč.