Skříň monako 1d – bílá/světle hnědá

Kvalitní a velmi žádaný kus Skříň monako 1d - bílá/světle STE máte možnost koupit právě téměř zdarma. Akční cena 8 332 Kč.
Skříň monako 1d -
Značka: STE
8 332 Dostupnost: SKLADEM 12 818 Kč Sleva -34%
Do obchodu »

Popis produktu

Pro milovníky masívního nábytku představujeme kolekci Monako, která má design venkovského stylu a je vhodná pro vybavení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo předsíní. Jde o produkt dánského výrobce, který se zaměřuje na výrobu nábytku z masivu. Skříň Monako je 1 dvéřová a uvnitř je vybavena policemi. Je vyrobena z borovice a povrch dřeva je namořen v barvách bílá/ světle hnědá. Horní lišta skříně je v hnědé barvě a společně s bílou barvou vytváří elegantní a zdobný prvek. Skříň Monako je svým provedením vhodná do předsíňové sestavy a můžete ji využít pro uložení bot. Úchytka je kulatá a kovová.

 

S dalšími prvky předsíňové kolekce Monako můžete vytvořit jednoduchou, elegantní a praktickou předsíňovou sestavu. Z kolekce Monako můžete objednávat komody, vitríny, stoly a stolky, židle a další prvky, které můžete nalézt níže v souvisejícím zboží. Masívní materiál se stává velmi oblíbeným díky své pevnosti, odolnosti a domácnosti dodá nádech přírody.

Další produkty ze sekce Dětské skříně z masivu