Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem lincoln – dub/tmavě modrá

Tento kvalitní výrobek Skříň s posuvnými dveřmi a CLK snadno najdete tady teď právě za extra cenu! Momentálně v akci za 15 001 Kč.
Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem
Značka: CLK
15 001 Dostupnost: SKLADEM 15 790 Kč Sleva -4%
Do obchodu »

Popis produktu

Stylová šatní skříň z kolekce Lincoln vystihuje nároky mládeže na moderní design i praktičnost nábytku. Kombinace dekoru dubu a tmavě modré barvy, doplněné zrcadlem, vytváří atraktivní celek v nadčasovém stylu. Zrcadlo na vnější straně dveří navíc šetří finanční výdaj za samostatný produkt a poskytuje módní kontrolu bezprostředně po vyparádění. Velmi potěšující je i praktické vnitřní členění, které v rámci pravého a levého sektoru nabízí bohatý úložný prostor. K dispozici jsou dvě šatní tyče, pět přihrádek a jedna police. Vnitřní police jsou v bílé barvě, spodní plocha je v dekoru dubu, zbytek interiéru má modrou barvu.

 

 

Skříň je dále opatřena posuvnými dveřmi, jejichž posuv je bezproblémový díky kvalitnímu kování se zarážkami. Druhé dveře v dekoru dubu jsou zpestřeny čtyřmi gumičkami, které lze využít třeba k vystavení nejoblíbenějších fotografií. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina a prvků MDF, jejichž výhodou je jednoduchá údržba a dobrá mechanická odolnost. U skříně je možné využít součástky k uchycení na stěnu. V případě zájmu je dále možné dokoupit přídavný věšák a policovou skříňku Lincoln.

 

 

Rozměry skříně s posuvnými dveřmi a zrcadlem Lincoln jsou 130,5×203,5x64cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Lincoln najdete níže v souvisejícím zboží.