Skříňka k posteli loki – bílá/antracit

Tento exkluzivní produkt Skříňka k posteli loki - DOL můžete najít aktuálně za zcela nejnižší cenu! Nyní můžete mít za 2 636 Kč.
Skříňka k posteli loki -
Značka: DOL
2 636 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Sympatickou skříňku s celkem čtyřmi otevřenými výklenky a dvěma dvířky jednoduše umístíte do prostoru mezi vstupem do postele a výsuvným stolem. Získáte tak odkládací prostor, který bude dítěti přístupný, ať už si bude potřebovat odložit knihu před spaním, nebo pracovní sešity během psaní úkolů za stolem. Prostor za každým z dvířek už není dále dělený. Díky tomu není bezprostředně nutné pořizovat k posteli noční stolek, a to vám taktéž ušetří další místo v pokoji. 

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry skříňky k posteli Loki jsou 96x79x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.